Wesja mobilna jest w trakcie testów - zapraszamy do skorzystania z wersji komputerowej.

WAMAX Artykuły i urządzenia biurowe
ul. Mokronoska 2
52-407 Wrocław

 

Tel.: 71 367 08 98, 71 367 08 99
GSM: 500 194 378
GG: 3593324

 

e-mail:biuro@wamax.com.pl

 

Godziny pracy: pn-pt od 8.00 - 16.00

logo wamax
Jeszcze nie jesteś naszym Klientem? ZAŁÓŻ KONTO

O firmie


Drodzy Klienci!

 

WAMAX w swojej działalności zdobył ogromne doświadczenie w realizacji zamówień dla małych, średnich i dużych firm. Dla nas każdy Klient jest ważny, dlatego staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Po modernizacji Platformy Handlowej ON-LINE w roku 2012 nastąpił przełom w sprzedaży internetowej, dlatego też staramy się aby zakupy przez internet były szybkie i wygodne. Dzięki temu systemowi zaopatrujemy firmy na terenie całego kraju. Jesteśmy dumni, że coraz większe grono Klientów nam ufa. Dla Każdego Klienta jesteśmy w stanie przygotować ofertę on-line z katalogiem produktów i systemem tworzenia zamówień dostosowanym do indywidualnych potrzeb a nasz zespół chętnie udzieli wszelkich informacji i wyjaśnień.

 

Naszą działalność również doceniła Krajowa Izba Gospodarcza i Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” przyznając nam certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2013, 2014, 2015, 2016.  Tytuł ten jest efektem rzetelności i dbałości o właściwe relacje z pracownikami , partnerami biznesowymi i oczywiście z Klientami.

 

Naszymi dostawcami są renomowani światowi producenci artykułów biurowych i papierniczych. Jesteśmy otwarci na nowe trendy rynkowe dlatego staramy się wzbogacać naszą ofertę o produkty pochodzące z niewielkich, ale bardziej innowacyjnych firm krajowych.

 

Cel, który sobie wyznaczyliśmy to świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszą siłą jest doświadczenie, szybkość działania oraz szeroki zakres usług.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Pieczątki

Wyprzedaz

zyzute tonery, tusze

UPS znajdź przesyłkę

przelewy24
do góry