WAMAX - artykuły biurowe

WAMAX - artykuły biurowe

Konto

WAMAX - artykuły biurowe

Ulubione

Serwis drukarek


 Zapewniany naszym Klientom podstawowy serwis drukarek, który polega na czyszczeniu i odkurzaniu sprzętu profesjonalnym odkurzaczem marki 3M. Posiada on specjalne końcówki które pozwalją wyczyścić sprzęt z proszku i wszelkich zanieczyszczeń w tym również osadu pyłowego z papieru. 

Współpracując z marką TP Print i zapewniamy opiekę posprzedażową. 

Co sie stanie gdy tusz wyleje się w drukarce ? 

Przede wszystkim, proszę nie naprawiać drukarki samodzielnie. Proszę skontaktować się z Nami. Drukarka zostanie naprawiona na miejscu lub odesłana do serwisu. Po kontakcie z naszym serwisem podejmiemy decyzję co do naprawy w wyznaczonym przez nas nieautoryzowanym punkcie serwisowym w Państwa okolicy lub konieczne będzie wysłanie drukarki do TB Team, w celu dokonania naprawy. 

Co się stanie gdy toner wysypie się w drukarce?

Przede wszystkim, proszę nie naprawiać drukarki samodzielnie. Proszę skontaktować się z Nami. Gwarantujemy naprawę drukarki w przypadku, gdy niezależny serwis potwierdzi, że bezpośrednią przyczyną awarii był produkt TB Print. Drukarka zostanie naprawiona na miejscu lub odesłana do serwisu. Po kontakcie z naszym serwisem podejmiemy decyzję co do naprawy w wyznaczonym przez nas nieautoryzowanym punkcie serwisowym w Państwa okolicy lub konieczne będzie wysłanie drukarki do TB Team, w celu dokonania naprawy.

Co się stanie gdy produkt TB Print uszkodzi drukarkę? 

Gwarantujemy naprawę drukarki w przypadku, gdy niezależny serwis potwierdzi, że bezpośrednią przyczyną awarii był produkt TB Print.

Jak zgłosić potrzebę serwisu podstawowego lub awarię sprzętu?

Prosimy zawsze poinformować nas mailowo na adres biuro@wamax.com.pl 

Staramy się zawsze w ten sam dzień odpisać lub oddzwonić z konkretną informacją. 

facebook wamax

INSTAGRAM

instagram wamax

FACEBOOK

google opinie wamax

Płatności online

przelewy 24 wamax

Kurier

wysyłka dpd wamax