WAMAX - artykuły biurowe

Konto

Ulubione

Oferty pracy

Jeśli jesteś ambitny, kreatywny i chciałbyś mieć udział w rozwoju naszej firmy wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy biuro@wamax.com.pl

W momencie organizacji rekrutacji pozwolimy sobie skontaktować się z Tobą i zaprosić Cię na rozmowę.

Z naszej strony oferujemy szkolenia, dzięki którym przyszły pracownik zostaje wyposażony w niezbędną wiedzę umożliwiającą pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Preferujemy partnerskie relacje pomiędzy przełożonymi i pracownikami. Jesteśmy otwarci na rozmowy  i koleżeńską pomoc. Tworzymy klimat, pozwalający na pełne wykorzystanie zdolności i wiedzy pracowników, na wyzwolenie ich kreatywnej energii i przedsiębiorczej inicjatywy. Jesteśmy nastawieni na rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Czego wymagamy i co oferujemy :

Obowiązki

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami
  • opieka posprzedażowa
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje
  • kontrola płatności

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • nastawianie na cel i konsekwencja w pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży handlowej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • szkolenie produktowe
  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

facebook wamax

instagram wamax

google opinie wamax

Płatności online

przelewy 24 wamax

Kurier

wysyłka dpd wamax