WAMAX - artykuły biurowe

WAMAX - artykuły biurowe

Konto

WAMAX - artykuły biurowe

Ulubione

O firmie


Drodzy Klienci!

WAMAX w swojej działalności zdobył ogromne doświadczenie w realizacji zamówień dla małych, średnich i dużych firm. Dla nas każdy Klient jest ważny, dlatego staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Po modernizacji Platformy Handlowej ON-LINE w roku 2012 nastąpił przełom w sprzedaży internetowej, dlatego też staramy się aby zakupy przez internet były szybkie i wygodne. Dzięki temu systemowi zaopatrujemy firmy na terenie całego kraju. Jesteśmy dumni, że coraz większe grono Klientów nam ufa. Dla Każdego Klienta jesteśmy w stanie przygotować ofertę on-line z katalogiem produktów i systemem tworzenia zamówień dostosowanym do indywidualnych potrzeb a nasz zespół chętnie udzieli wszelkich informacji i wyjaśnień.

Naszą działalność również doceniła Krajowa Izba Gospodarcza i Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” przyznając nam certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play  w roku 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018.  Tytuł ten jest efektem rzetelności i dbałości o właściwe relacje z pracownikami , partnerami biznesowymi i oczywiście z Klientami.

Naszymi dostawcami są renomowani światowi producenci artykułów biurowych i papierniczych. Jesteśmy otwarci na nowe trendy rynkowe dlatego staramy się wzbogacać naszą ofertę o produkty pochodzące z niewielkich, ale bardziej innowacyjnych firm krajowych.

Cel, który sobie wyznaczyliśmy to świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszą siłą jest doświadczenie, szybkość działania oraz szeroki zakres usług.

Zapraszamy do współpracy!

facebook wamax

INSTAGRAM

instagram wamax

FACEBOOK

google opinie wamax

Płatności online

przelewy 24 wamax

Kurier

wysyłka dpd wamax